Cybex Yema Click nosidełko manhattan grey Powiększ
Scuderia Ferrari
Leather-Look

Cybex Yema Click nosidełko

Cybex Platinum

Od urodzenia do chodzącego maluszka (3,5 - 15 kg)

Więcej szczegółów

1 049,00 zł brutto

logo.jpg

CYBEX YEMA CLICK NOSIDŁO Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

Cybex Yema Click


NOSIDEŁKO CYBEX YEMA

Nosidła CYBEX YEMA TIE i YEMA CLICK - inspirowane kunsztem międzynarodowych projektantów, wyznaczają nowe standardy funkcjonalności i przyciągają uwagę niepowtarzalnym designem. Bliski kontakt fizyczny jest bardzo ważny w pierwszych miesiącach życia dziecka.


Cybex Yema Click


Nasze nosidła pomagają stworzyć niepowtarzalną więź pomiędzy mamą i dzieckiem, zapewniając poczucie błogiego spokoju. Przytulone do piersi rodzica dziecko, słyszy znajomy dźwięk serca. Dotyk skóry, ciepło i zapach zapewniają niemowlęciu poczucie bezpieczeństwa. Nosidła YEMA TIE i YEMA CLICK: wyjątkowy design i produkt, który promuje zdrowy rozwój.


NOŚ SWOJEGO 
MALUSZKA

Dzieci uwielbiają być noszone.
Nosidło zapewnia stały kontakt z mamą i tatą zaspakajając podstawową potrzebę bliskości i poczucia bezpieczeństwa maluszka.
Poprawne noszenie pozwala na odpowiedni rozwój fizyczny, dzięki zachowaniu naturalnej, ergonomicznej pozycji dziecka.

WSPIERA ZDROWY ROZWÓJ PLECÓW I BIODER DZIECKA!

Po 9 miesiącach w brzuchu mamy, dzieci rodzą się z lekko zaokrąglonym kręgosłupem. Zaraz po porodzie kręgosłup zaczyna się stopniowo prostować: to delikatny, powolny proces, który trwa ponad rok czasu. Dzieci samodzielnie przyjmują pozycję z szeroko rozstawionymi nóżkami, która pozwala na zdrowy rozwój bioder. Noszenie maluszka w tej ergonomicznej pozycji wspomaga ten proces w naturalny sposób.

7.jpg

WCZESNY ETAP ROZWOJU DZIECKA
Noszenie stymuluje wszystkie zmysły: słuchu, smaku, węchu i wzroku. Wpływa na percepcję zmian najbliższego otoczenia i świadomość własnego ciała.
PSYCHOLOGIA BUDOWANIA SILNEJ WIĘZI

Jedną z ważniejszych zalet noszenia jest pogłębienie więzi pomiędzy dzieckiem i rodzicami, którzy poprzez bliskość i ciepło nieustannie odpowiadają na potrzeby emocjonalne dziecka. Noszone dzieci mniej płaczą i spokojniej śpią. Równocześnie, nosidło zapewnia rodzicowi elastyczność, mobilność i wolne ręce podczas codziennych zadań.

6.jpg

Od 2017 roku CYBEX współpracuje ze Szkołą Noszenia Trageschule Hamburg, ekspertem w dziedzinie noszenia, który zajmuje się profesjonalnym doradztwem, testowaniem naszych produktów i szkoleniem naszych pracowników.
"Jesteśmy pod wrażeniem nosideł CYBEX i polecamy je już od urodzenia, zapewniają bezpieczną i zdrową pozycję - co jest wygodne również dla rodzica, już od pierwszych dni z maluszkiem".

Wypowiedź przedstawicieli Szkoły Noszenia Trageschule HamburgOrganizacja IHDI (International Hip Dysplasia Institute) rekomenduje noszenie dzieci tak długo, jak długo możliwe jest zachowanie pozycji z szeroko rozstawionymi nóżkami. Nosidła CYBEX wspierają zdrowy układ ciała i zostały wyróżnione przez organizację IHDI.


YEMA CLICK

POZYCJA 
PRZODEM DO RODZICA

W pozycji "Przodem do rodzica" można nosić dzieci już od urodzenia. Nosidło pozwala utrzymać odpowiednią pozycję ciała oraz fizjologiczne ułożenia nóżek, co jest bardzo ważne dla poprawnego rozwoju bioder dziecka.POZYCJA 

NA PLECACH

Dzieci, które samodzielnie utrzymują pionową pozycję pleców oraz główki (od ok. 6 miesiąca), mogą być noszone w YEMA CLICK na plecach rodzica. Pozycja ta ułatwia rodzicowi utrzymanie ciężaru dziecka.POZYCJA 

BIODROWA

Dzieci, które nie potrzebują już wsparcia główki  (od ok. 3 miesiąca), mogą być noszone w pozycji "biodrowej". Pozwala to maluszkowi na odkrywanie otoczenia, tuż u boku swojej mamy.

click3.jpgNosidło YEMA dostępne jest w pięknych kolorach i wykończone zostało doskonałymi materiałami. Wybierz swój własny styl!
4.jpg


Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech