Solution Z-Fix autumn gold Powiększ

Cybex Solution Z-Fix

CYBEX Platinum Collection
Gr. 2/3, 15 - 36 kg, (od około 3 do 12 lat)

Więcej szczegółów

809,00 zł brutto

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/solutionzfix/logo.jpg

CYBEX SOLUTION Z-FIX Z GWARANCJĄ OD DYSTRYBUTORA TYPU DOOR TO DOOR

Cybex Solution Z-Fix

Cybex Solution Z-fix
Gr. 2/3, 15-36 kg, od ok. 3 do 12 lat

Pomiędzy 3 a 12 rokiem życia Twoje dziecko znacznie urośnie, dlatego model Solution Z-Fix został skonstruowany tak, aby rosnąć wraz z dzieckiem i stale dopasowywać się do jego potrzeb.

  • Regulowany zagłówek (opatentowany)
  • Automatyczna regulacja wysokości i szerokości (12 pozycji)
  • Liniowy System Ochrony przy zderzeniu bocznym (L.S.P. System Plus)
  • System cyrkulacji powietrza
  • System mocowania ISOFIX
  • CYBEX dodatkowe osłony bezpieczeństwa

Fotelik posiada zintegrowaną regulację wysokości i szerokości. Funkcja ta pozwala na elastyczne i optymalne dopasowanie siedziska do rozmiarów dziecka. Jedną ręką można idealnie dostosować wielkość fotelika do rozmiarów dziecka. Dzięki regulowanemu zagłówkowi głowa dziecka pozostaje w bezpiecznej strefie, co jest szczególnie ważne w przypadku kolizji bocznej. Dodatkową ochronę zapewnia także L.S.P. System Plus, czyli zoptymalizowana ochrona boczna. Wraz z skorupą absorbującą energię, redukuje siły uderzenia o ok. 25% a główka dziecka pozostaje w bezpiecznej pozycji dzięki osłonom bocznym. Solution Z-Fix jest także wyposażony w system Isofix, który pozwala na łatwy montaż fotelika, stabilność oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo, system wentylacji pozwala zachować komfortową temperaturę w foteliku, nawet w upalne dni. Regulowane oparcie idealnie dopasowuje się do siedzenia samochodu czyniąc tym samym Solution Z-Fix idealnym wyborem pod względem bezpieczeństwa i komfortu.

Cybex Solution Z-Fix

Opatentowany odchylany zagłówek.
Rozkładany zagłówek zapobiega opadaniu głowy dziecka do przodu podczas snu. Dzięki temu głowa utrzymywana jest w bezpiecznej strefie fotelika.
Niezastąpionym elementem fotelika Solution jest zagłówek regulowany w trzech pozycjach. Taka funkcja zapobiega niebezpiecznemu opadaniu głowy dziecka do przodu podczas snu. Wrażliwy obszar głowy i szyi dziecka pozostają chronione w przypadku zderzenia bocznego pozostając w bezpiecznej strefie fotelika. Oprócz poprawy bezpieczeństwa biernego, opatentowany zagłówek zapewnia również wygodną pozycję do spania.


Cybex Solution Z-Fix

Automatyczna regulacja wysokości i szerokości!
12 pozycji

Większość dzieci osiąga 55% swojego końcowego wzrostu w wieku 3 lat. W wieku 12 lat osiągają 89% przyszłego wzrostu. Daje to średnio 60 cm przyrostu w czasie użytkowania fotelika.

Fotelik Solution Z-Fix rośnie wraz z Twoim dzieckiem od 3 do 12 roku życia. Posiada 12 pozycji regulacji osłony głowy i ramion i pozwala na łatwe dopasowanie jedną ręką do rozmiarów dziecka.

Cybex Solution Z-Fix

Liniowy System Ochrony Bocznej
L.S.P. System Plus

Optymalny Liniowy System Ochrony przy zderzeniu bocznym (L.S.P. System Plus) absorbuje siły powstałe w bardzo wczesnym stadium uderzenia.

L.S.P. System Plus fotelika Solution Z-Fix zapewnia zwiększone bezpieczeństwo w przypadku kolizji bocznej. Wraz ze skorupą absorbującą energię redukuje siły uderzenia o ok. 25%.

Cybex Solution Z-Fix

System cyrkulacji powietrza dla zapewnienia optymalnej temperatury.
System wentylacji fotelika Solution Z-Fix pozwala zachować komfortową temperaturę , nawet w upalne dni.

Kolejnym elementem podnoszącym komfort dziecka w Solution Z-Fix jest siatka kanałów wentylacyjnych znajdujących się w oparciu i siedzisku fotelika. Powietrze może swobodnie przepływać między kanałami i wylotami z przodu oraz pod spodem fotelika, jak również otworami w oparciu. Zapewnia to wygodne podróżowanie nawet w najcieplejsze dni.

Cybex Solution Z-Fix

System mocowania ISOFIX - większe bezpieczeństwo oraz stabilność.
System mocowania ISOFIX zapewnia większe bezpieczeństwo i stabilność oraz wygodę montażu.
Wbudowane zaczepy fotelika można łatwo wpiąć w uchwyty ISOFIX w samochodzie. Zaczepy fotelika łatwo się składa, dzięki czemu fotelik ten może być użytkowany w samochodach bez systemu ISOFIX.

Cybex Solution Z-Fix

CECHY:
CYBEX dodatkowe osłony bezpieczeństwa.
Osłony boczne są częścią zagłówka i automatycznie utrzymują głowę w bezpiecznej pozycji podczas kolizji.

Cybex Solution Z-Fix

Odchylane oparcie.

Idealne dopasowanie do każdego fotela samochodowego.

Cybex Solution Z-Fix

Skorupa absorbująca energię.

Absorbuje siły uderzenia i dodatkowo chroni dziecko.

Cybex Solution Z-Fix

DANE TECHNICZNE:
długość / szerokość / wysokość: 405 / 530 / 625 mm
waga: 7,2 kg
ECE R44/04, Gr. 2/3
Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°.
Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech
.