Cybex Pallas S-Fix River Blue Powiększ

Cybex Pallas S-Fix

CYBEX Gold Collection
Gr. 1/2/3, 9-36kg (od ok. 9 miesięcy do 12lat )

Więcej szczegółów

1 349,00 zł brutto

logo.jpg

FOTELIK CYBEX PALLAS S-FIX Z GWARANCJĄ TYPU DOOR TO DOOR OD PRODUCENTA.


Fotelik Cybex Pallas S-Fix to następca modelu Pallas M-Fix, który to z kolei jest zwycięzcą 06/2015 German Stiftung Warentest oraz posiada wiele nagród od europejskich organizacji testujących. Model Pallas S-Fix posiada te same funkcje bezpieczeństwa, co swój poprzednik i jednocześnie oferuje bardziej kompaktowe wymiary zapewniając swobodę ruchu dla Twojego dziecka. 
Pallas S-Fix to fotelik w systemie 2-w-1, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem (od 9 miesięcy do 12 lat).

Zoptymalizowana osłona tułowia redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi bez ograniczania swobody ruchów dziecka (Gr. 1).
Proste dopasowanie osłony przy użyciu jednej ręki gwarantuje łatwe mocowanie. Opatentowany odchylany zagłówek zapobiega opadaniu głowy dziecka do przodu podczas snu.

W przypadku kolizji bocznej główka dziecka pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika, co zapewnia maksymalną ochronę. System ochrony bocznej w modelu Pallas S-Fix zapewnia zwiększone bezpieczeństwo podczas kolizji bocznej.
Redukuje siłę uderzenia o ok. 25% w porównaniu do tego samego fotelika nieposiadającego systemu L.S.P. Dodatkowo, skorupa absorbująca energię redukuje siły uderzenia i chroni dziecko.
Fotelik Pallas S-Fix wyposażony jest w system ISOFIX, który zapewnia łatwy montaż i gwarantuje stabilność. System wentylacji siedziska zapewnia odpowiednią temperaturę fotelika nawet w najbardziej upalne dni.
Wraz z szeroką i głęboką poduszką siedziska, fotelik zapewnia komfortową jazdę dla Twojego rosnącego dziecka.PALLAS S-FIX

Gr. 1/2/3, 9-36 kg, od ok. 9 miesięcy do 12 lat

CYBEX PALLAS S-FIX

FOTELIK PALLAS S-FIX

Ochrona dla dzieci do 12 roku życia
Nie pasuje! Za małe! - to częste słowa wypowiadane w ciągu pierwszych lat życia dziecka. Dlatego stworzyliśmy fotelik, który stanowi idealny wybór na wiele lat. Pallas S-Fix to model 2-w-1, został zaprojektowany tak, by rosnąć razem z Twoim dzieckiem (od 9 miesięcy do 12 lat).

Cybex Pallas S-Fix
Osłona tułowia regulowana jedną ręką (Gr. 1)
Regulowany zagłówek (opatentowany)
Zintegrowany system ochrony bocznej (System L.S.P.)
Wygodna funkcja odchylania jedną ręką (Gr. 1)
Fotelik samochodowy 2-w-1
System mocowania ISOFIX dla większej stabilności oraz bezpieczeństwa

Zoptymalizowana osłona tułowia redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi bez ograniczania swobody ruchów. Odchylany zagłówek zapobiega opadaniu głowy dziecka podczas snu. Podtrzymuje głowę, utrzymując ją tym samym w bezpiecznej strefie fotelika, szczególnie w momencie zderzenia bocznego. Zagłówek wraz z systemem L.S.P. zapewnia zwiększone bezpieczeństwo i redukuje energię uderzeniową w przypadku kolizji bocznej.


Cybex Pallas S-Fix


REGULOWANA OSŁONA TUŁOWIA

Dopasowanie jedną ręką (Gr. 1)

Cybex Pallas S-Fix

Zoptymalizowana osłona tułowia redukuje ryzyko poważnych obrażeń szyi bez ograniczania swobody ruchów dziecka. Proste dopasowanie osłony przy użyciu jednej ręki gwarantuje łatwe mocowanie.

Siły działające w czasie zderzenia czołowego są rozkładane na powierzchni osłony tułowia i redukowane dzięki amortyzującym materiałom, z których jest wykonana. System ten przypomina napompowaną poduszkę powietrzną i pomaga znacznie zmniejszyć siły działające w czasie wypadku. Szelki nie wpinają się w ciało dziecka, a jednocześnie wrażliwe okolice szyi oraz ramion są właściwie chronione. Nowe rozwiązanie zastosowane w osłonie tułowia fotelika (oczekujący patent) sprawia, że jest wygodna i można ją optymalnie dopasować do ciała dziecka. Zapewnia ona większą swobodę ruchów, jak również większe bezpieczeństwo w porównaniu z tradycyjnymi 5-punktowymi pasami bezpieczeństwa.ZAGŁÓWEK ODCHYLANY W TRZECH POZYCJACH


Cybex Pallas S-Fix

3 pozycje odchylania zagłówka zapobiegają opadaniu głowy do przodu podczas snu.

Opatentowany 3-stopniowy odchylany zagłówek gwarantuje optymalną ochronę w przypadku zderzenia bocznego. To unikalne rozwiązanie powoduje, że punkt ciężkości głowy dziecka przesuwa się delikatnie do tyłu i zapobiega opadaniu główki do przodu podczas snu. W przypadku kolizji bocznej główka dziecka pozostaje w bezpiecznej strefie fotelika, co zapewnia maksymalną ochronę. Ponadto nasz opatentowany zagłówek gwarantuje większą wygodę podczas snu dziecka, a tym samym spokojniejszą podróż.ZINTEGROWANY SYSTEM OCHRONY BOCZNEJ

System L.S.P.


Cybex Pallas S-Fix

Zintegrowana osłona wysuwana od strony drzwi.

System ochrony bocznej w modelu Pallas S-Fix zapewnia zwiększone bezpieczeństwo podczas kolizji bocznej. Redukuje siłę uderzenia o ok. 25% w porównaniu do tego samego fotelika nieposiadającego systemu L.S.P.

WYGODNA FUNKCJA REGULOWANIA OPARCIA - JEDNĄ RĘKĄ

Grupa 1

Spokojna i relaksująca podróż.

Cybex Pallas S-Fix

Dla komfortowej i bezpiecznej podróży.

Inteligentna funkcja rozkładania jedną ręką znacznie ułatwia zmianę pozycji fotelika (Grupa 1).
FOTELIK SAMOCHODOWY 2-W-1

Z łatwością przekształca się w model Solution S-Fix

Cybex Pallas S-Fix

Pallas S-Fix to fotelik w systemie 2-w-1, który rośnie wraz z Twoim dzieckiem (od 9 miesięcy do 12 lat).

W Grupie 1, dopasowywana osłona tułowia ma podwójną funkcję: działa jak poduszka powietrzna oraz chroni szyję w razie kolizji. Dla dzieci od ok. 3 roku życia, fotelik może być z łatwością przekształcony w model z Grupy 2/3 z serii Solution.
CECHY

Cybex Pallas S-Fix

Nagrody i wyróżnienia:

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/pallas_sfix/10.jpg

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/pallas_sfix/9.jpg


długość / szerokość / wysokość: 430 / 500 / 685 mm
waga: 10 kg
ECE R44/04, Gr. 1/2/3
Tapicerkę można prać w pralce w temperaturze 30°
Zaprojektowany i skonstruowany w Niemczech


https://megaurwis.pl/nowy/cybex/pallasmfix/8.jpg