Cybex e-Priam 3.0 Wózek Spacerowy Powiększ

Cybex e-Priam 3.0 Wózek Spacerowy

CYBEX Platinum Collection
Od urodzenia do 17 kg (około 4 lat)

Więcej szczegółów

6 948,00 zł brutto

Cybex

CYBEX E-PRIAM 3.0 WÓZEK SPACEROWY Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

Przedstawiamy nowy rewolucyjny i ulepszony wózek Cybex e-PRIAM 3.0 – z bezpłatną aplikacją z funkcją kołysania.

Najnowocześniejsze innowacje
Rewolucyjny e-wózek od CYBEX sprawia, że życie z maleństwem staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.Ulepszony e-PRIAM 3.0

Poznaj e-wózek, który ułatwi codzienne wyprawy z dzieckiem — dzięki trzem funkcjom, które robią różnicę.

cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

Rewolucyjna funkcja kołysania

Drzemka nigdy nie była prostsza

Funkcja kołysania e-PRIAM 3.0 pomaga ukołysać dziecko do snu w dowolnym miejscu i czasie. Wózek elektryczny porusza się do przodu i do tyłu, odtwarzając delikatny ruch kołysania.

cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

Niewiarygodnie łatwe wchodzenie pod górę

Dla niewymagających wysiłku wspinaczek

Zapomnij o męczących wjazdach pod górę - e-PRIAM 3.0 ułatwi każdy spacer z dzieckiem. Po uruchomieniu funkcji wspomagania, e-PRIAM 3.0 monitoruje siłę nacisku i ułatwia wejście pod stromy podjazd z obciążonym wózkiem.

cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

Jazda po trudnych terenach łatwiejsza niż kiedykolwiek!

Przygody bez limitu

Wyrusz w drogę kiedy chcesz i gdzie chcesz. Inteligentny e-PRIAM 3.0 pozwoli Ci pokonywać nierówny grunt i sprawi, że każda wyprawa będzie przyjemna.

cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

Wsparcie przy pokonywaniu wzniesień

cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

Łatwość użycia i mniejszy wysiłek fizyczny dla rodzica. Z inteligentnym wsparciem podczas jazdy z i pod górkę, czujniki zintegrowane w rączce wykrywają czy wózek jest pchany, czy hamowany, i odpowiednio dopasowuje działanie systemu. Wszystko jest wykonywane w płynny i inteligentny sposób, tak aby odczucie podczas pokonywania wzniesień i zjazdów było takie same, jak podczas jazdy po płaskim terenie. Elektroniczny system wsparcia jest przystosowany do pokonywania wzniesień o maksymalnym nachyleniu ok. 25%, czyli ok. 14 stopni. Jest to porównywalne z nachyleniem słynnej Lombard Street w San Francisko

cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

Wsparcie przy nierównej powierzchni

cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

Nie musisz się zastanawiać czy wybrać się na spacer w trudny teren! Nowy ePriam 3.0 pozwoli przemknąć po piaszczystych plażach, wiejskich ścieżkach czy zaśnieżonych ulicach. Większa łatwość dla Ciebie, większy komfort dla dziecka.

cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

Wsparcie przy zjeździe z górki

cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

Zjeżdżaj ze wzniesień komfortowo i z gracją dzięki Cybex ePriam asystent zjazdu. Gdy system wykryje, że wózek jest hamowany spowolni on odpowiednio toczenie wózka. Poruszaj się w dół bez wysiłku bez względu na to czy podróżujesz z niemowlęciem czy z małym dzieckiem.

cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

Indywidualna mobilność

Wymagania względem wózka i systemu podróżnego są tak różne, jak samo życie, bo gdy przebywasz z dziećmi, rzeczy nie zawsze idą zgodnie z planem.

ePRIAM 3.0 to wspaniały towarzysz, spełnia wszystkie wymagania od samego początku.


cybex e-priam 3.0 stelaż wózka

SYSTEM PODRÓŻNY 4W1

ZDECYDUJ I WYBIERZ

Nowy system podróżny Priama sprawia, iż jest on praktycznym i komfortowym kompanem każdej podróży. Konstrukcja stelaża pozwala zamontować wiele dodatków, które zapewniają odpowiednie rozwiązania dla wszystkich wyzwań stawianych przez codzienne, mobilne życie.
Stelaż może być połączony z nową gondolą LUX lub LITE Cot, jak również z wielokrotnie nagradzanymi fotelikami marki Cybex. Dla starszych dzieci Priam może być używana jako wyrafinowany wózek spacerowy, z siedziskiem, które może być skierowane przodem lub byłem do kierunku jazdy.