cybex melio carbon wózek spacerowy deep black Powiększ

Cybex Melio Carbon

CYBEX Gold Collection
Od 6 miesięcy do 15 kg (około 3 lat)

Więcej szczegółów

2 199,00 zł brutto

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/eezys/logo.jpg

CYBEX MELIO CARBON WÓZEK SPACEROWY Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA

cybex melio carbon wózek spacerowy

Cybex Melio Carbon jest wózkiem, który przewyższa dotychczasowe standardy - dzięki jego ultralekkiej i zgrabnej konstrukcji powstałej w wyniku połączenia nowoczesności i precyzji, z łatwością przeniesiesz go w dowolne miejsce i wszędzie zapakujesz - nawet, jeśli należysz do grona osób o drobnej posturze, a Twój bagażnik nie daje Ci pola do popisu.

Pomimo kompaktowych rozmiarów, Melio Carbon jest pełnowymiarową spacerówką z funkcjami, której pozazdrościliby właściciele rozwiązań o większych gabarytach - mowa tu między innymi o przekładanym siedzisku i bezobsługowych kołach, dzięki którym wózek spełnia wymagania nowoczesnych rodziców nie lubiących się ograniczać.NAJWAŻNIEJSZE CECHY:

cybex melio carbon wózek spacerowy

Niska waga, wysoka jakość
Cybex Melio Carbon posiada stelaż stworzony z włókna węglowego, dzięki któremu wózek zyskuje na lekkości, a jego solidne wykonanie wiąże się z wysoką jakością.

cybex melio carbon wózek spacerowy

Składanie
Wygoda przenoszenia i transportowania jest elementem, który bardzo często znajduje się na liście pożądanych przez rodziców cech - składanie wózka jest szybkie i proste, a po złożeniu Melio Carbon stoi samodzielnie. Blokada w formie przycisku jest doskonałą alternatywą do tych, które znajdują się w pozostałych wózkach - dzięki niej jeszcze łatwiej rozłożysz Melio Carbon i ruszysz w drogę.

cybex melio carbon wózek spacerowy

Duże siedzisko - przodem i tyłem
Przekładane siedzisko umożliwia jazdę w dwóch kierunkach - przodem bądź tyłem do rodzica. Jeśli Twój maluch z dnia na dzień zmieni preferencje co do tego, na czym woli skupić swoją uwagę podczas spacerów, możesz do woli dysponować możliwością przestawienia siedziska. Pomimo kompaktowych rozmiarów wózka, maluch nie traci również na przestrzeni - szerokie siedzisko pozwoli mu na podróżowanie w wygodnej pozycji.

cybex melio carbon wózek spacerowy

Budka XXL z okienkiem
Dużych rozmiarów budka stanowi doskonałą ochronę przed słońcem bądź opadami, a podwójne okienko wentylacyjne służy zdrowiu maluszka poprzez zapewnianie mu stałego dostępu do świeżego powietrza.

cybex melio carbon wózek spacerowy

Oddychające oparcie
Oparcie wózka jest pokryte materiałem z siateczki, dzięki któremu maluch nie traci poczucia komfortu nawet podczas długich, gorących spacerów.

cybex melio carbon wózek spacerowy

Regulacja oparcia i podnóżka
Oparcie w wózku Melio Carbon rozkłada się w kilku pozycjach, także do pozycji leżącej. Jednocześnie regulowany jest jego podnóżek - szybkie i łatwe dopasowanie wózka do aktualnych potrzeb malucha czyni go uniwersalnym rozwiązaniem, które sprawdzi się w każdej sytuacji.

cybex melio carbon wózek spacerowy

Koła, których nie przebijesz
Cybex Melio Carbon posiada koła bezobsługowe, dzięki temu nigdy ich nie przebijesz. Amortyzacja wszystkich kół sprawia, że wózek prowadzi się lekko i przyjemnie.

DANE TECHNICZNE:
Maksymalna waga dziecka: 15 kg
Wymiary: dł. 910 / szer. 490 / wys. 1070 mm
Wymiary (złożony): dł. 690 / szer. 490 / wys. 290 mm
Waga: 6.0 kg
Tapicerkę można prać w pralce w 30° C