Cybex Lemo Bouncer leżaczek storm grey Powiększ
Cybex Lemo

Cybex Lemo Bouncer leżaczek

Cybex Lemo Interior Collection
Od urodzenia do 3 lat (około 15 kg)

Więcej szczegółów

499,00 zł brutto

-150,00 zł

649,00 zł brutto

https://img.megaurwis.pl/nowy1/cybex/priam/logo.jpg

CYBEX LEMO BOUNCER LEŻACZEK Z GWARANCJĄ DOOR TO DOOR OD DYSTRYBUTORA


storm_grey.jpg

Twój maluszek znajdzie swoje miejsce przy wspólnym stole już od pierwszych dni z leżaczkiem CYBEX LEMO. Innowacyjny Bouncer 3-w-1 został zaprojektowany tak, by służyć już od pierwszego dnia życia, z funkcją dodatkowych szelek lub jako część krzesła LEMO, co pozwala rodzicom na stały kontakt wzrokowy z dzieckiem oraz wspólne posiłki przy stole. Produkt może być użytkowany bez szelek od 6 miesiąca do 3 lat. Leżaczek gwarantuje maluchom doskonałą zabawę podczas wesołego odbijania i podskakiwania oraz idealne miejsce na wyciszenie i spokojną drzemkę po zabawie.

1.jpg

REGULOWANE OPARCIE
Regulowane oparcie leżaczka zapewnia idealną pozycję do spania oraz do karmienia, zapewniając maluszkowi mnóstwo wygody.
FUNKCJA ODBIJANIA

Wygodny leżaczek to doskonała zabawa w podskakiwanie dla małych dzieci oraz idealne miejsce na wyciszenie i drzemkę maluszka.


3-W-1


Z szelkami: od urodzenia do 6 miesięcy; ok 9 kg Bez szelek: od 6 miesięcy do 3 lat; ok 15 kgODDYCHAJĄCY MATERIAŁ

Przewiewna siateczka 3D po zdjęciu pokrycia leżaczka zapewni Twojemu dziecku przyjemny chłód w upalne dni oraz zagwarantuje utrzymanie ergonomicznej pozycji.LEMO Bouncer

LEMO Bouncer z szelkami: od urodzenia do 6 miesięcy / ok. 9 kg. LEMO Bouncer bez szelek: od 6 miesięcy do 3 lat / ok. 15 kg