O marce Cybex

Cybex oferuje foteliki samochodowe, nosidła, meble dziecięce i wózki, które gwarantują najwyższe bezpieczeństwo oraz są idealnie dopasowane do miejskiego stylu życia.
Dla Cybex, bezpieczeństwo jest najważniejsze. Innowacyjna Zasada D.S.F. jest podstawą przy produkcji wszystkich produktów Cybex, a jej założenia to unikalny i prosty design, najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz inteligentne funkcje. Te trzy elementy strategii pozwoliły na zdobycie wielu nagród w kategorii fotelików samochodowych oraz dziewięć nagród Red Dot Design.


Sklep Cybex Online


Produkty dostępne są w ramach trzech linii Cybex Platinum, Cybex Gold oraz Cybex Silver. Dbając o najwyższe standardy designu Cybex podjął współpracę z osobistościami ze świata mody i projektu co zaowocowało kolejnymi odsłonami produktów z logo marki Cybex. Zaangażowanie i pasja takich osób jak Karolina Kurkova, Jeremy Scott czy Marcel Wanders znajduje swoje odzwierciedlenie w specjalnych kolekcjach, które podążają za najnowszymi trendami.

Sklep Cybex

CYBEX nie boi się wyzwań i dlatego jest liderem w kwestii bezpieczeństwa dzieci oraz innowacyjnego stylu życia. Nowoczesne podejście firmy sprawia, że produkty które oferujemy są połączeniem funkcjonalności, designu i najwyższego bezpieczeństwa. W 2014 roku, niemiecka firma Cybex dołączyła do Goodbaby International Holdings Limited - wiodącej na rynku firmy z produktami dla dzieci, mającej swoją siedzibę w Chinach. Z ponad 25-letnim doświadczeniem, Goodbaby wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa, innowacji, designu oraz produkcji.